м.Біла Церква, вул.Храпачанська, 70
inbox@demetra.ua
lazer@demetra.ua
Елеваторне обладнання
+38 (067) 404-49-22
+38 (067) 404-49-33
Металообробка:
+38 (073) 377 35 53

20 років проектування і будівництва елеваторів

Компанія Деметра вже 20 років успішно виконує проекти з будівництва та реконструкції елеваторів по всій Україні. Компанія Деметра проектує і виробляє елеваторне обладнання: транспортери, норії, самопливне обладнання, галереї і опори галерей та іншу продукцію

Деметра - це команда професіоналів в сфері зберігання зерна
Маючи величезний досвід та знання в організації руху зерна в зерносховищах, ми готові запропонувати найкраще рішення, з огляду на бюджет і бажання замовника.
Весь багаторічний досвід ми вклали у розробку власного обладнання під маркою «Деметра» і наразі готові запропонувати комплексні рішення з будівництва елеваторів, використовуючи зерно-транспортне та самопливне обладнання власного виробництва, ємкості для зберігання зерна кращих виробників, а також обладнання для сушіння зерна найкращих Європейських та Американських виробників.

Розробка та планування технології - найважливіший попередній етап створення елеватора

При розробці будь-якого ескізу та наші спеціалісти розрахують найбільш оптимальний рух зерна і продуктивність обладнання з урахуванням поставлених задач, а також місцевості і під'їзних шляхів.
Ми ретельно вивчаємо майданчик майбутнього будівництва, потреби замовника, майбутні плани розвитку для того, щоб запропонувати найбільш ефективний варіант компоновки обладнання і технології подальшого виробництва.Компанія Деметра пропонує якісне елеваторне обладнання
власного виробництва під брендом Demetra
Ми розробили власні технології з урахуванням величезного досвіду та останніх технічних досягнень.
Норія - пристрій, призначений для підйому зерна та інших сипких матеріалів (шрот, пелет та ін) у вертикальному напрямку.
Наша компанія випускає норії власної розробки продуктивністю від 20 до 250 тонн на годину висотою від 10 до 50 метрів.

Транспортери скребкові, ланцюгові транспортери, редлери - група устаткування транспортування зерна, основними рушійними частинами якого є спеціальні ланцюги зі скребками, які виконані з полімерних матеріалів. Ми виробляємо транспортери різної продуктивності – від 20 до 250 тонн на годину та довжини – від 4 до 70 метрів.
Галереї, транспортні галереї, надсилосні галереї, опори галерей, сервісні галереї - це металоконструкції, призначені для розташування на них різного зерно-транспортного та самопливного обладнання та технологічних комунікацій в елеваторах та зерносховищах.

Самопливи - це різноманітні труби та переходи, що використовуються для самостійного перетікання зерна на елеваторах за допомогою природнього гравітаційного потоку зверху вниз.Наші виробничі потужності
На сьогодні Компанія Деметра має у своему розпорядженні сучасні потужності повного циклу металообробки, обладнаний великою установкою оптоволоконної лазерної різки, обладананням для гнуття, штамповки та профілювання металевиї виробів, зварювальною дільницею. Запроваджено механічну обробку металевих виробів із надсучасним обладнанням з програмним керуванням, працює дільниця порошкового фарбування.
Дизайн і розробку виробів забеспечує власне конструкторське бюро, що складається їз справжніх професіоналів у сфері елеваторного обладнання.

Для реалізації проектів ми використовуємо
силоси, зерносушарки та очисні установки найкращих виробників
Наші партнери виготовляють обладнання для зберігання та сушіння зерна з урахуванням особливостей Українського сільського господарства

Основою будь-якого елеватора є силоси, в яких розміщується на зберігання зерно.
Для проектування та реалізації проектів ми заручилися підтримкою таких відомих виробників, як SUKUP та KMZ Industries.
Клієнт завжи має можливість обрати найзручніший та найвигідніший для себе варіант.

Сушіння, очистка, чи відвантаження зерна не можливе без використання конусних ємкостей, які дозволяють без додаткових механізмів, вивантажувати зерно.
Компанія Деметра пропонує при проектуванні та будівництві елеваторів конусні силоси SUKUP та KMZ Industries, їх вибір залежить від побажань замовника, розмірів площадок чи конкретних завдань.

Серцем елеватора завжди є зерносушильне обладнання. Саме технологія якісного сушіння надає можливість тривалого зберігання, а також надає додатковий дохід власнику комплекса. Компанія Деметра більше 20 років пропонує перевірені комплекси американського виробника SUKUP, а також італійські технології Bonfanti. Ми монтуємо, запускаємо, а також проводимо сервісне обслуговування.

Післяпродажний сервіс - найважливіший етап взаємодії з клієнтом

Компанія Деметра несе відповідальність перед клієнтами за якість своєї продукції та продукції своїх партнерів, тому ми несемо гарантійні зобов'язання щодо усієї лінійки обладнання, що встановлюється нашими монтажниками на елеваторах.
Післягарантійне обслуговування та регулярний сервіс також входить до компетенцій нашої сервісної служби.
Задля ефективної роботи було створено і функціонує 7 бригад, що працюють по всій території України оперативно виїжджаючи до замовників.
Постійнодіючий власний склад запасних частин і комплектуючих максимально задовольнить потреби обслуговування, а наявність власного виробництва створює максимано комфортні умови для швидкого усунення несправностей.


Портфоліо наших збудованих проектів
За 20 років існування Компанія Деметра спроектувала і збудувала понад 700 об'єктів різної складності. Від дообладнання існуючого елеватора, фермерських невеликих зерносховищ до великих терміналів потужністю понад 60 тисяч тон.

Адреса Компанії Деметра:
м.Біла Церква
вул. Храпачанська, 70

  • Проектування та продаж обладнання:
+38 (067) 404-49-22
+38 (067) 404-49-33
inbox@demetra.ua

  • Виробничі послуги
+38 (073) 377-35-53
lazer@demetra.ua